KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778135
nr 1377 8135
Doris Hennix
(1908-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Toscana". Olja på duk, 54x92cm, yttermått inklusive ram: 59x96cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:14:25
3/2 13:33:30
100 kr
8/2 18:31:14
Doris Hennix
Läs mer om Doris Hennix